Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Şifreniz mi Kayıp?

Şimdi Kayıt Ol!

Sitedekiler

35 kullanıcı çevrimiçi (22 kullanıcı Forum sayfasında)

Üyeler: 7
Ziyaretçiler: 28

sevim12, zaferbt, metinoz, beykoylu, pirpiri, hilal08, ihsan09, devamı...

Reklam

100 Temel Eser Soru Bankası Çıktı

Türkçe Öğretmenleri Paylaşım Adresi Forum
   Yer Değiştirme
     il dışı atama puanları
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce eskiler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
sado
Gönderilme Zamanı: 07.06.2011 23:24
Gönderen: Trabzon
Gönderiler: 78
Re: il dışı atama puanları
hocam tayin döneminin stresinde bile güldürdünüz beni ne diyeyim...
BEYAZID
Gönderilme Zamanı: 07.06.2011 23:20
Gönderen: Bursa
Gönderiler: 1075
Herkes istediği okulda çalışıyor. İl içi, iller arası tayinlerde hiçbir sıkıntı yok. İsteyen istediği yere gidiyor. Eş durumu tayinleri anında en güzel okullara yapılıyor.

----------------
Her Hakkım Saklıdır®™
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³

AysunK
Gönderilme Zamanı: 07.06.2011 17:13
Gönderen:
Gönderiler: 1885
Geçen yıl İzmit'e giden var mı??Varsa kaç puanla gittiniz? il içi 60 puanla yer değiştiren olmuş ama il dışı o kadar düşmez herhalde.
BEYAZID
Gönderilme Zamanı: 05.06.2011 22:50
Gönderen: Bursa
Gönderiler: 1075
Sıkmayın canınızı benden ikinize de MEB'in o şaheser yazısı gelsin. İl içi tayin istedim, çıktı. Ama sevinemiyorum, eski çalıştığım okul zaten kapatılıyormuş. Boşu boşuna tayin istemişim.

----------------
Her Hakkım Saklıdır®™
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³

sumat
Gönderilme Zamanı: 05.06.2011 22:01
Gönderen:
Gönderiler: 108
Birdeme hocam, gönlüm kırılmış değil, sizi de çok iyi anlıyorum. Nezaketiniz için de teşekkür ederim.

Ben geçen seneden böyle net bir bağlantı kurmanızın şaşkınlığı içerisinde sizi tebrik ettim. Yoksa elbetteki düşüncelerinizde haklı idiniz, bende yazılan puanların ne kadar gerçeği ifade ettiği konusunda şüphe taşıyorum her zaman. Kendimle ilgili böyle bir şüphe olmaması için sorularınıza ayrıntılı bir şekilde cevap vermek istedim.

20 haziran günü sadece ben değil umarım sizde mutlu olursunuz.

----------------
http://izzetkocak.blogspot.com

birdeme
Gönderilme Zamanı: 05.06.2011 18:31
Gönderen:
Gönderiler: 242
sumat hocam, sitede bu güzel sitede böyle bir atışmanın içinde yer almak çok da hoş değil.beni tebrik etmekle gönlünüzü kırmış olduğumu fark edip sizden özür diliyorum.Ancak öyle şanssız bir insanım ki bu atama konularında...Elbette herkesin atanmak istemesinde geçerli sebepleri vardır.Benim de var.Birçok insanın yanlış puan girip(birçok sitede) diğer insanları yanıltmaları güzel değil.Şüphe duymam normal.
Umarım 20 Haziran'da mutlu olursunuz bunu sitemizde paylaşırsınız ve sizi tebrik edenler arasında ben de olurum.Söylediğiniz gibi Allah hepimizin gönlüne göre versin.Hayırlısını versin ve hayırlıya giden yolda da sabrı versin.İyi günler

----------------

gulum
Gönderilme Zamanı: 05.06.2011 17:16
Gönderen:
Gönderiler: 35
Bulunduğum ile 31 ağustos 2009 tarihinde eş durumundan geldim,şimdi buradan il dışı tayin isteyebilmem için burada 3 sene çalışmam mı gerekiyor,yoksa isteyebiliyor muyum?
sumat
Gönderilme Zamanı: 05.06.2011 15:04
Gönderen:
Gönderiler: 108
Alıntı:

birdeme yazmış:
sumat hocam, ben geçen yıl da aynı yerleri istedim ama olmadı çünkü puanım 80 di.sizin en kötü yerde 30 puanla çalıştığınızı varsaysak 120 puanınız vardı geçen yıl.Niğde en son 90 la almıştı geçen sene.geçen yıl neden tercih etmediğinizi ve neden atanamadığınızı merak ettim doğrusu

Birdeme hocam sizi tebrik ediyorum. Beni benden iyi takip ediyorsunuz. Gençen yıl biliyorsunuz il içi ile il dışı birlikte yapıldı. Konya'nın on kotenjanı olsa bile ereğli'de o kadar açık okul görünce konya il dışı tercih etmedim. Tüm tercihlerimi konya- ereğli, halkapınar, karapınar olarak yaptım. Zaten kontenjana takılmasaydım. Ereğli'ye gitmiş olacaktım. Ayrıca konya dışı tercih etmememin en önemli sebebi sizinde söylediğiniz 120 puanımı 150 yapacak olan imkandı. Beş yıldır yibo'da çalışıyorum ve dört yıl boyunca onsekiz puan aldım. geçen yıl okul puanları değişti ve yirmialtı puana çıktı, artı olarak altı puanda yibo ek puanı alacağız. toplamda 32 puan. Gitmek isteğidim yer ereğli, geri kalan yerler oraya yakın olmak için istenecek yerler. inşallah hepimizin gönlüne göre olur. Umarım bu açıklama sizi tatmin etmiştir. Sizin moraliniz bozulsun diye size 150 puanım oldu demedim. Durumu anlattım sadece..

----------------
http://izzetkocak.blogspot.com

burak
Gönderilme Zamanı: 05.06.2011 13:03
Gönderen:
Gönderiler: 16
Rica ederim hocam, ben geçen sene 137 puanla (İl içi) atanmıştım Halkapınar'a.
suay
Gönderilme Zamanı: 05.06.2011 12:39
Gönderen:
Gönderiler: 134
her şeyin hayırlısı bi deme...
(1) 2 3 4 »
Cevaplı | Önce eskiler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Facebook Öğretmen Sayfamıza Katılın...

Dosya Gönder

YARDIM (VİDEO)