" />

Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Şifreniz mi Kayıp?

Şimdi Kayıt Ol!

Sitedekiler

56 kullanıcı çevrimiçi (15 kullanıcı Forum sayfasında)

Üyeler: 20
Ziyaretçiler: 36

assel, serap05, haticek, tevazu, emirbey, gzdlf, xxxadil, seda80, meral12, sanli, havvali, sovalye33, inmez, Harzu, keremcik, kardere, melekyh, hcr43, mustafa55, aktp24, devamı...

Reklam

Google Tanıtımları

100 Temel Eser Soru Bankası Çıktı

Türkçe Öğretmenleri Paylaşım Adresi Forum
   Dil Bilgisi
     BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PLANI ..
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
ayse82
Gönderilme Zamanı: 15.10.2008 22:53
Gönderen: antalya
Gönderiler: 85
BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PLANI ..?
Merhabalr arkadaşlar bep'lerin sınıf rehber öğretmeninin mi yoksa okul rehber öğretmeni ve branş öğretmenlerinin işbirliği ile mi yapılır?acizane düşüncem ortaklaşa bir çalışma(komisyon )dahilinde yürütülür.konuya hakim değilim bu konuda yardımcı omanız ümidiyle .şimdiden teşekkürler

----------------

ilikn
Gönderilme Zamanı: 16.10.2008 00:50
Gönderen:
Gönderiler: 67
Re: BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PLANI ..?
Merhaba.Bizim okulda bep planını her dersin öğretmeni kendi yapıyor.Öğrencinin seviyesine göre bir plan hazırlanıyor.Rehber öğretmenle sınıf öğretmeni ve branş öğretmenleri de veli ile bir toplantı yapıp ,o görüşmeyi tutanağa geçirip dosyada saklıyor.
Kolay gelsin.
atell
Gönderilme Zamanı: 16.10.2008 17:42
Gönderen:
Gönderiler: 270
6.sınıf bep yapmam lazım;ancak nasıl yapıldıgını bilmiyorum.Yapan arkadaş yok mu?
bilgisa
Gönderilme Zamanı: 16.10.2008 18:55
Gönderen:
Gönderiler: 25
BEP LER REHBER ÖĞRT. VE BRANŞ ÖĞRETMENLERİNİN HAZIRLADIĞI YILLIK PLANLAR VE ÖZEL EĞİTİM KURUMUNUN KATKILARIYLA YAPILIR.TAKİBİNİ REHBER ÖĞRETMEN ÜSTLENMEKTE.
bilgisa
Gönderilme Zamanı: 16.10.2008 18:57
Gönderen:
Gönderiler: 25
DEĞERLİ ATELL , 6.SINIF BEP YILLIK PLANINDAN MI BAHSEDİYORSUN YOKSA ÖĞRENCİ İÇİN HAZIRLANAN BÜTÜN DOSYADAN MI?
yasam
Gönderilme Zamanı: 16.10.2008 19:42
Gönderen: Erzurum
Gönderiler: 37
benim okulumda rehber öğretmen de yok. Ben Bireyselleştirilmiş eğitim programını nasıl hazırlayıp uygulayacağım. Lütfen arkadaşlar beni yönlendirin bu konuda. Çünkü özel bir program olmadan sınıfımdaki bazı öğrencilere vereceğim hiçbir şey yok. Bu öğrenciler okuma yazma öğrenemeden 6. sınıfa geçirilmiş. İnanır mısınız kendilerini tanımaya ve anlamaya dönük sorular sorduğumda bile boş boş yüzüme bakıyorlar. Müdürümüz ise kimseyi sınıf tekrarına bırakmamızı istemiyor. Anlayacağınız çile bülbübüm çile.

yasam
ilikn
Gönderilme Zamanı: 17.10.2008 00:21
Gönderen:
Gönderiler: 67
Kaynaştırma öğrenciler zaten sınıfta bırakılamıyor.Amaç onları toplumla kaynaştırıp alabilecekleri ölçüde bilgi sahibi yapabilmek.MEBin sitesinde bununla ilgili (bep) amaçlar yer almakta.O amaçlardan öğrencinize uygun olan davranışları seçerek plan yapabiliyorsunuz.
atell
Gönderilme Zamanı: 17.10.2008 09:34
Gönderen:
Gönderiler: 270
sayın bilgisa 6. sınıf bep yıllık planından bahsediyorum.Müfeettişler yapmamız gerektiğini söylediler.
Cevaplı | Önce yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Facebook Öğretmen Sayfamıza Katılın...

Dosya Gönder

YARDIM (VİDEO)

Eklenen Son 50 Dosya