Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni Hatırla

Şifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Google Tanıtımları

.::. Herokulalazim.com Sitemiz Kuruluşudur .::.

Türkçe Öğretmenleri Paylaşım Adresi Forum
   Genel Konular
     Türkçe dil bilgisi
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
Amediko
Gönderilme Zamanı: 2016/11/27 5:25
Gönderen:
Gönderiler: 353
Türkçe dil bilgisi
Arkadaşlar dil bilgisi, yazım , noktalama konularının olduğu bir kitaba ihtiyacım var önerirseniz sevinirim.
alkan5
Gönderilme Zamanı: 2016/11/27 5:37
Gönderen:
Gönderiler: 167
Re: Türkçe dil bilgisi
Hocam kitaplar hemen hemen aynı konu anlatımlı test kitapları bile yeterli oluyor,sıkıntılı konulara girmeye korkuyorlar , Sedat Hocanın kitabını aldıysan kafa karıştıran noktalarda ona bakarsın çok faydalı.
Amediko
Gönderilme Zamanı: 2016/11/27 6:01
Gönderen:
Gönderiler: 353
Sedat Hocanın kitabını almadım:Kitabın adı nedir.Birde Bütün konular bir arada olsun test kitapları sıktı artık dolabın içi kitapla doldu.Hepsini çıkaracağım.
aytoldı
Gönderilme Zamanı: 2016/11/27 8:19
Gönderen: Mamak
Gönderiler: 2221
Alıntı:

alkan5 yazmış:
Hocam kitaplar hemen hemen aynı konu anlatımlı test kitapları bile yeterli oluyor,sıkıntılı konulara girmeye korkuyorlar , Sedat Hocanın kitabını aldıysan kafa karıştıran noktalarda ona bakarsın çok faydalı.

Teşekkür ederim, sağ olunuz.

----------------
DİL BİLGİSİ UZERİNE ACIKLAMALAR (Oğretmenler icin dil bilgisi kitabı, incelemek için tıklayınız)

aytoldı
Gönderilme Zamanı: 2016/11/27 8:22
Gönderen: Mamak
Gönderiler: 2221
Alıntı:

Amediko yazmış:
Sedat Hocanın kitabını almadım:Kitabın adı nedir.Birde Bütün konular bir arada olsun test kitapları sıktı artık dolabın içi kitapla doldu.Hepsini çıkaracağım.

Kitabımın kapakları aşağıda.
İçindekiler bölümünü şu bağlantıdan inceleyip içerik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz:
https://www.academia.edu/20200357/Dil_ ... B1klamalar_2._Bask%C4%B1_

Kitapta herkes tarafından bilinen veya her kitapta bulabileceğiniz konulara yer vermedim. Anlam bilgisi, paragraf, anlatım bozukluğu vb. konular, test,etkinlik, deneme yok. Yani kitabım "tipik bir konu anlatım kitabı" değildir. Alırken bu durumu göz önünde bulundurunuz, beklentilerinize göre karar veriniz.

[img align=left]Boyutlandırılmış Resim[/img]

[img align=left]Boyutlandırılmış Resim[/img]

----------------
DİL BİLGİSİ UZERİNE ACIKLAMALAR (Oğretmenler icin dil bilgisi kitabı, incelemek için tıklayınız)

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Ne Demiş Atalarımız?

Dosya Gönder

YARDIM (VİDEO)

Tiyatro-Skeç