Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni Hatırla

Şifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Google Tanıtımları

.::. Herokulalazim.com Sitemiz Kuruluşudur .::.

Türkçe Öğretmenleri Paylaşım Adresi Forum
   Sözcükte Anlam
     soruşturma
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
ferideu
Gönderilme Zamanı: 2016/2/20 19:29
Gönderen:
Gönderiler: 29
soruşturma
merhabalar 13 yıllık meslek hayatımda ilk kez milli eğitime şikayet edildim hem de verdiğim kanaat notu için öğrenci yazılılardan 57,60,85 almış ben de ders içi katılım notlarına 70,80 verdim veli çocuğun takdir hesaplamasındaki ortalaması 84 te kaldı 82 olan başka öğrenciye 100 sözlü notu verdi diye beni milli eğitime şikayet etmiş hala da müfettiş getireceğim gününü göstereceğim diye ileri geri konuşuyor veliye dava açmayı düşünüyorum şahitlerim var ancak verdiğim ders içi katılım notları için ödev kontrol listem var bunun haricinde ne gibi ölçütlerin olması gerekiyor sizce nasıl bir tavır takınmalıyım müdür sen merak etme diyor ancak dava açmayı düşündüğümü bilmiyor bana yol bir yol gösterebilir misiniz
murat75
Gönderilme Zamanı: 2016/2/20 19:59
Gönderen: zonguldak
Gönderiler: 872
Re: soruşturma
Hocam öğrencinin yazılı ortalaması 67. Sizin 70 ve 80 vermeniz son derece makul. Verdiğiniz notlarda hiçbir sorun yok. Velinin tavrı ise bence ciddiye alınacak gibi değil. Tatlı canınızı sıkmayın hocam. Herhangi bir şey olmaz bu durumdan. Dava açıp açmama ise size kalmış.

----------------

edigey
Gönderilme Zamanı: 2016/2/20 20:30
Gönderen:
Gönderiler: 2
Re: soruşturma
Derse katılım değerlendirme ölçeği doldur idareye imzalat. Tabii ki bunu her eğitim-öğretim döneminde yapmamız gerekiyor.
Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Ne Demiş Atalarımız?

Dosya Gönder

YARDIM (VİDEO)

Tiyatro-Skeç