Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni Hatırla

Şifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Google Tanıtımları

.::. Herokulalazim.com Sitemiz Kuruluşudur .::.

Türkçe Öğretmenleri Paylaşım Adresi Forum
   Site kullanımı ve sorunlar
     Sitedeki 10. Yılımı Kutluyorum
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
Ozan_35
Gönderilme Zamanı: 2015/6/22 19:24
Gönderen: İzmir
Gönderiler: 2435
Re: Sitedeki 10. Yılımı Kutluyorum
Alıntı:

Ankeda yazmış:

Estagfurullah Ozan dostum,ne demek hiç sana küser miyim ben? İnsan dostuna küsmez ;) Ben de yoktum epeydir,sonra anlatırım...Sen de iyisindir umarım? Görüşürüz sonra uzun uzun... Heyyy kendine iyi davran! Bu arada her zaman olduğu gibi çok naziksin,benim de adımı andığın için de ayrıca teşekkür ediyorum,seviliyorsun ve değerlisin... ;)

Sağ ol dostum. Sen de değerlisin. Görüşürüz.
Ozan_35
Gönderilme Zamanı: 2015/6/22 19:28
Gönderen: İzmir
Gönderiler: 2435
Alıntı:

mrhum28 yazmış:
DÖNERİM GERİ BAK:)

Aman Allah'ım! mrhum28! Bak, ta eskilere gittim şimdi. Neler neler geçti gözümün önünden. O yıllara gittim. Eski evim, eski okulum falan... Hey gidi yıllar! Bunca kişi seni anıyor. Arada siteye uğra da bir hararet ver. Bazen ısısı düşüyor.

Selamlar.
mbozkus
Gönderilme Zamanı: 2015/6/22 23:18
Gönderen:
Gönderiler: 4010
Alıntı:

mrhum28 yazmış:
DÖNERİM GERİ BAK:)

Dön vallaha... Facebook'ta falan da görünmüyorsun epeydir. Aradım bulamadım hatta. Ben de özlemimi şunu izleye izleye gideriyorum:
https://www.youtube.com/watch?v=eqyRkYhiXEE

mrhum28
Gönderilme Zamanı: 2015/6/22 23:38
Gönderen: YANIM
Gönderiler: 1458
BÜYÜK HARFLE Mİ DÖNSEM KÜÇÜK HARFLE Mİ DÖNSEM BİLEMEDİM ŞİMDİ. KÜÇÜK YAZSAM ÇEMKİRDİĞİM DE ANLAŞILMAZ Kİ...
ZATEN ŞU NET COĞRAFYASINDA BİR BEN VARIM BİR DE GÖKÇEK VAR BÜYÜK YAZAN.
öZET GEÇİYORUM BUNDAN SONRA: İDEAL OLANI ARAMA ÇABASI MIDIR BİTEN YOKSA ZAMANIN KENDİSİ MİDİR BİLMİYORUM AMA ZAMAN SEÇENEĞİ DAHA BİR DOĞRU GELİYOR. ZAMAN YOK,ÇOCUKLAR PAÇALARIMDAN ÇEKİYOR. ÖĞRENCİLERE İSE EN İYİSİNİ SUNMA GAYRETİM İSE 2500 LİRALIK BEDELİN ÖTESİNE GEÇİP AĞIZ TADIYLA FARKLI BİR ŞEYLER YAPTIRTMIYOR. BEN BİR ARA Bİ YERLERDE ÖZET DİYE YAZMAMIŞTIM DEĞİL Mİ? LAF UZADI. VAKİT YOK:) OĞLANLARIN BİRİ DURUYOR DİĞERİ ONUN NEDEN DURDUĞUNU ANLAMAYA ÇALIŞIYOR. BEN İSE ONLARI SEYREDİYORUM.
ESKİDEN BURALAR HEP SAZLIKTI... ŞİMDİ TOKİ TABELALARINDAN GEÇİLMİYOR.
SAYGILAR SUNUYORUM,AĞLIYOR MUYUM,YOK YOK... UYKUM GELDİ...
KONU AÇILIRSA TARTIŞALIM AMA SİLİNMESİN...
turk_ce
Gönderilme Zamanı: 2015/7/6 9:50
Gönderen: Bursa_Osmangazi
Gönderiler: 1143
Yaw tamam adım değişmiş ama kimse beni anmamış :( Özellikle Ankeda dan ve mbozkuş tan beklerdim. Ben delight_28 hem mailimin hem üyeliğimin şifresini unutunca turk_ce oldum hala burdayım. Ama gerçekten çok aksattım siteyi. Tanımasam da sizleri burda tekrar görmek güzel, gerçekten mutlu da oldum.

Her zamanki delilikle, BÖYÜKLERİMİN ELLERİNDEN KUÇÇÜKLERİMİN GOZLERİNDEN ÖPERİM. Sevgiyle kalın. Kaybolmayın, mutlu olun. burdayım ben, takipteyim

Şiişşşş Ankeda, yaw çok özlettin yaaa... Sen de yazmaz oldun sanki....

Bi de Canan hocamız vardı. CAN BURSAM YAR BURSAM diyen nerelerde acep
turk_ce
Gönderilme Zamanı: 2015/7/6 9:53
Nerelerde olduğumuzu yazsak çok mu olur acep? Ben Bursa Osmangaziye geldim. ^yıldır burdayım. 7,5 yıllık uzakdoğu seferim kapandı. Heyyy gidi :)
mbozkus
Gönderilme Zamanı: 2015/7/14 23:14
Gönderen:
Gönderiler: 4010
Alıntı:

turk_ce yazmış:
Yaw tamam adım değişmiş ama kimse beni anmamış :( Özellikle Ankeda dan ve mbozkuş tan beklerdim.

Ama ben kimsenin ismini anmadım ki... Çünkü şöyle bir düşündüğüm zaman anmak zorunda kalacağım hayli kabarık bir isim listesi çıkıyor ortaya. Geçen düşündüm yazmayı ve o listede sen de vardın. :) Ama işte mutlaka birileri unutulacak ve gönül koyulacak. İstersen bir deneyelim bak:

sen :)
aytoldı
siteyönetimi
kenan52
ozan35
merhum28
ankeda
advest(Yenisi necati20)
beyrek
bayezid
astagos
temren
edibsemra
hani
prnss
es-ra
deste
harmeg
mehtap3
cnn
bozkurt32
gondaloğlu
uğur76 (kaybolanlardan...)
elmas
kokturk
et-ergun
zemheri (Egeli olup Amasya'da çalışan...)
aysunK
efrasiyab1
pınarda
metli
sedaulk
mesuthayat
dost006 (Foruma katılmaz ama yazılılarına hayranım :))
jülide
skrctnr
metin22
Bengi10
dextere
glcnbzkaya
snszask
simavi
Ares
zabit
kadir11
seydamasuk
calıkusu78
vakıa (reftar daha güzeldi)
Aklıma ilk gelenler bunlar. İsimlerde hatalar yapmış olabilirim. Hepsinin yeri aynı değil tabii ki ama aklımda yer etmiş, bende bir şekilde bir etki bırakmış kişiler bunlar. Bakalım kimleri unutmuşum... :)
kadir11
Gönderilme Zamanı: 2015/7/15 13:25
Gönderen: İstanbul
Gönderiler: 582
Daha nice on yıllara hep birlikte... Son yıllarda aktif olmasam da hepinizi az çok tanıyorum, forumu takip ediyorum. Yeniler değil belki ama eskiler beni anımsayabilir. Bu arada sevgili Mehmet Bozkuş, adımı listende görmek beni mutlu etti. Teşekkürler... Herkese iyi tatiller dilerim.
turk_ce
Gönderilme Zamanı: 2015/7/16 8:06
Alıntı:

mbozkus yazmış:
[quote]
turk_ce yazmış:
Yaw tamam adım değişmiş ama kimse beni anmamış :( Özellikle Ankeda dan ve mbozkuş tan beklerdim.

Ama ben kimsenin ismini anmadım ki... Çünkü şöyle bir düşündüğüm zaman anmak zorunda kalacağım hayli kabarık bir isim listesi çıkıyor ortaya. Geçen düşündüm yazmayı ve o listede sen de vardın. :) Ama işte mutlaka birileri unutulacak ve gönül koyulacak. İstersen bir deneyelim bak:

sen :)
...

Ver elini öpeyim ağabey, büyüksün hazır bayram da gelmiş. Herkesin bayramı mübarek ola
et_ergun
Gönderilme Zamanı: 2015/7/17 14:32
Gönderen: BLK
Gönderiler: 810
10.yılını kutlayan herkese iyi bayramlar...
mbozkus hocam, listendeyim, unutulmamak güzel
« 1 2 (3) 4 5 »
Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Ne Demiş Atalarımız?

Dosya Gönder

YARDIM (VİDEO)

Tiyatro-Skeç