Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni Hatırla

Şifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Google Tanıtımları

.::. Herokulalazim.com Sitemiz Kuruluşudur .::.

Türkçe Öğretmenleri Paylaşım Adresi Forum
   Site kullanımı ve sorunlar
     Sitedeki 10. Yılımı Kutluyorum
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
et_ergun
Gönderilme Zamanı: 2015/6/1 21:16
Gönderen: BLK
Gönderiler: 810
Re: Sitedeki 10. Yılımı Kutluyorum
Nice ON yıllara inşallah...tam 10 yıl olmuş, zaman nasıl da geçmiş! Her daim olmasa bile yararlandığım paylaştığım ve hep aklımda olup takip ettiğimsiniz...iyi ki varsınız ,emeği geçen arkadaşlarımıza şükranlarımı sunarım...hakkınızı helal ediniz
zabit
Gönderilme Zamanı: 2015/6/8 18:42
Gönderen:
Gönderiler: 393
eskiden siyasi tartışmalar olurdu da başlık kaldırılırdı. eskilerden bu geldi aklıma...
Amediko
Gönderilme Zamanı: 2015/6/9 15:26
Gönderen:
Gönderiler: 354
Fazla bir şey değişmemiş yine aynı merak etme.
mmk
Gönderilme Zamanı: 2015/6/9 16:27
Gönderen: olmak istediğim yerdeyim
Gönderiler: 318
Değerli Aytoldı Hocam,
Sitedeki onuncu yılınızı kutlarım. Bilgi birikiminizden faydalanmamıza sebep olan bu sitenin kurucularına ve size teşekkür ederim :)
Beraber nice güzel on yıllara :)
dest-e
Gönderilme Zamanı: 2015/6/9 19:04
Gönderen: :)
Gönderiler: 104
"Sözcükler büyüsünü" hala kaybetmedi;nice senelere...
hani
Gönderilme Zamanı: 2015/6/10 22:07
Gönderen:
Gönderiler: 1317
Alıntı:

Ozan_35 yazmış:
Evet ya! merhum28 vardı bir zamanlar. Günün her saatinde sitede çevrimiçi olurdu. Akıllı telefonu icat eden kişiydi sanırım. 3G'nin adı bile yokken ortada, daha o yıllarda herkesten önce kullanıyordu kesin.

Muhalifliğin dibiydi. Beni bile sollar geçerdi yani! Gözünden hiçbir şey kaçmazdı. En küçük hatayı bulup buluşturur gözümüze sokardı. Biz de forum yöneticisi sıfatıyla ona sürekli cevap yetiştirirdik. Tek kişilik dev kadroydu kendisi. Herkese yetişir, kimseyi boş geçmezdi.

O zamanlar çok ateşli tartışmalar olurdu. Heyecan dorukta, reytingler tavan! Site sakinleri dizi gibi takip ederdi.

Sonra kayboldu gitti bu bizim merhum28. Epeydir yok.

Bana sorarsanız müfettiş olmuştur kesin. Millete kök söktürüyordur şimdi.

Haklısın hocam en çok da benimle mi uğraşırdı ne?Adamın hiç işi gücü yoktu sanki.Sizinle beraber nice uzun yıllara inşallah çünkü ben asıl üniversiteyi bu sitede bitirdim.Çok şey öğrendim.
sevdago
Gönderilme Zamanı: 2015/6/18 10:07
Gönderen:
Gönderiler: 558
Okuldaki yüzlerce çocuğumuza kendi sahip olduklarımız da eklenince hem öğretmen hem veli olmak gibi ağır sorumlulukları aynı anda yüklenmeye başladık.Üstüne yüksek lisanslar,ikinci üniversiteler derken eğitimin öğrenci - öğretmen-veli sacayağı tek elde toplanmış oldu.Bu durumdaki arkadaşlar daha empatik olabildiler muhakkak ama sorumluluklar kat kat artınca teknoloji uzaktan kontrol edilmesi gereken bir meta olmaya başladı.Önceliğini kaybetti;ama değerini kaybetmedi.Sizlerin bu saygın ve edep dolu paylaşımlarını takip edebilmek için ara sıra da olsa siteye giriyorum şahsen.Pek doküman katkısında bulunamıyorum,zira hazırladığım Türkçe kitabım teknolojiye kurban gitti.Hard disktekileri kurtaramadım,yeniden hazırlıyorum.Fırsat bulursam siz değerli hocalarımla paylaşmaya çalışacağım.Silzerin izini sürmek güzel ve tatlı bir nostalji oldu.Teşekkürler,saygılar,kolaylıklar.
mrhum28
Gönderilme Zamanı: 2015/6/21 1:36
Gönderen: YANIM
Gönderiler: 1458
DÖNERİM GERİ BAK:)
Ankeda
Gönderilme Zamanı: 2015/6/21 23:30
Gönderen: ANKARA
Gönderiler: 5749
Alıntı:

mrhum28 yazmış:
DÖNERİM GERİ BAK:)

Aman Allah'ımmmmm Naayırrrrrrrrrrrrrr efsane geri mi dönüyor yoksa?!
Ankeda
Gönderilme Zamanı: 2015/6/21 23:33
Gönderen: ANKARA
Gönderiler: 5749
Alıntı:

Ozan_35 yazmış:

(Bu arada, Ankeda'yı da göremedik. Ona epeydir özelden mesaj atıp halini hatırını da soramadım. Bana küsmüş müdür? Hak ettim yani! )

Estagfurullah Ozan dostum,ne demek hiç sana küser miyim ben? İnsan dostuna küsmez ;) Ben de yoktum epeydir,sonra anlatırım...Sen de iyisindir umarım? Görüşürüz sonra uzun uzun... Heyyy kendine iyi davran! Bu arada her zaman olduğu gibi çok naziksin,benim de adımı andığın için de ayrıca teşekkür ediyorum,seviliyorsun ve değerlisin... ;)

« 1 (2) 3 4 5 »
Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Ne Demiş Atalarımız?

Dosya Gönder

YARDIM (VİDEO)

Tiyatro-Skeç