Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni Hatırla

Şifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Google Tanıtımları

.::. Herokulalazim.com Sitemiz Kuruluşudur .::.

Türkçe Öğretmenleri Paylaşım Adresi Forum
   Site kullanımı ve sorunlar
     Sitedeki 10. Yılımı Kutluyorum
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
aytoldı
Gönderilme Zamanı: 2015/5/31 14:47
Gönderen: Mamak
Gönderiler: 2222
Sitedeki 10. Yılımı Kutluyorum
Sitenin kıdemli üyesi olmaktan aldığım gayr-ı resmi güçle kişisel bir başlık açıyorum :)

18.08.2015 tarihinde bu sitedeki 10. yılımı kutlayacağım.
Eski ve yeni bütün dostlarımı bekliyorum. Bakalım geçmiş yıllardan kimler kalmış kimler gitmiş.

Bu kadar üye geldi geçti siteden. İki kişiyi hiç unutmadım. Bende çok olumlu izler bırakan "Şiirsel" ve sebebini bir türlü anlamadığım garip bir muhalefetle beni çok yıpratan "merhum28".

Şiirsel hocam eğer hâlâ buralardaysanız ses verin lütfen.

Birlikte başlayıp da hâlâ buralarda olan Ozan_35 hocam'a da saygılar. Sonradan aramıza katılan AysunK, edipsemra; yazılı anlatım ve muzipliği bir araya getirmeyi çok iyi başaran Mbozkuş, size de selamlar.

agunes, beyrek, astagos vardı, neredeler bilmiyorum.

Emekli olsa da aramızdan kopamayan Elmas Hoca'm, keşke hepimiz sizin kadar yenilikçi ve genç kalabilsek.

İsmini buradan sayamadığım bütün arkadaşlarıma saygılar, sevgiler.

kenan52
Gönderilme Zamanı: 2015/5/31 14:53
SiteYöneticisi
Gönderen: Ordu
Gönderiler: 1341
Re: Sitedeki 10. Yılımı Kutluyorum
Sitemize verdiğiniz destekler için teşekkür ederim sayın hocam.
AysunK
Gönderilme Zamanı: 2015/5/31 18:38
Gönderen:
Gönderiler: 2317
Biz de size teşekkür ederiz hocam..Ben de bu siteyi 2007'den beri kullanıyorum.Başta değişik isimler kullansam da sonra nihade'de karar kıldım ve en son kendi adımla değiştirdim.
Adımı andığınız için ayrıca teşekkür ederim,bana yüksek lisans konusunda yaptığınız yardımları hiç unutmayacağım...her ne kadar bitirememiş olsam da:)
Ve de,dilbilgisi konusundaki paylaşımlarınız,yönlendirdiğiniz bazı makaleler benim için çok aydınlatıcı oldu,aklımı kurcalayan pek çok şeyi öğrendim sayenizde...
Emeği geçen herkese teşekkürler,selamlar efendim.
mbozkus
Gönderilme Zamanı: 2015/5/31 19:13
Gönderen:
Gönderiler: 4010
18 Ağustos'ta bu başlık altında görüşürüz hocam.
elmas
Gönderilme Zamanı: 2015/5/31 20:11
Gönderen: Tekirdağ
Gönderiler: 2278

Teşekkürler hocam. Sedat Bey bilgi birikiminize hayranım. Site için büyük bir artısınız. Bu sitenin 10 yıllık özeti: Bende bir yumurta var, sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var bende bir bilgi var ben sana bir bilgi verirsem, sen de bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, bende iki bilgi olur.
Konficyus
Kısmetse hafta sonu oğlumun sünnet düğünü var.Benim için yoğun bir hafta.Sevgiyle kalın.
Furkan Davetiye
https://elmasbalim.wordpress.com/2014/ ... de-dunyanin-neresindeyiz/
Ozan_35
Gönderilme Zamanı: 2015/5/31 23:58
Gönderen: İzmir
Gönderiler: 2435
Alıntı:

aytoldı yazmış:
Sitenin kıdemli üyesi olmaktan aldığım gayr-ı resmi güçle kişisel bir başlık açıyorum :)

18.08.2015 tarihinde bu sitedeki 10. yılımı kutlayacağım.
Eski ve yeni bütün dostlarımı bekliyorum. Bakalım geçmiş yıllardan kimler kalmış kimler gitmiş.

Bu kadar üye geldi geçti siteden. İki kişiyi hiç unutmadım. Bende çok olumlu izler bırakan "Şiirsel" ve sebebini bir türlü anlamadığım garip bir muhalefetle beni çok yıpratan "merhum28".

Şiirsel hocam eğer hâlâ buralardaysanız ses verin lütfen.

Birlikte başlayıp da hâlâ buralarda olan Ozan_35 hocam'a da saygılar. Sonradan aramıza katılan AysunK, edipsemra; yazılı anlatım ve muzipliği bir araya getirmeyi çok iyi başaran Mbozkuş, size de selamlar.

agunes, beyrek, astagos vardı, neredeler bilmiyorum.

Emekli olsa da aramızdan kopamayan Elmas Hoca'm, keşke hepimiz sizin kadar yenilikçi ve genç kalabilsek.

İsmini buradan sayamadığım bütün arkadaşlarıma saygılar, sevgiler.

Selamlar sayın hocam. On yılı devirdik. Söylemesi ne kadar da kolay geliyor insana, ama dönüp bakınca ne kadar uzun bir zaman. On yıl önceki yaşımızı düşündüğümüzde, "zaman" esneyip genişliyor adeta.

Kimler geldi, kimler geçti. Bazı arkadaşları görmez olduk. Sitenin bazı gediklileri izini kaybettirdi. Günde bir sürü başlığın açıldığı, onlarca mesajın atıldığı zamanları hatırlıyorum. Siteye bir gün girmesem çok şey kaçırdığımı zannederdim. Dil, dilbilim, edebiyat... Farklı bakış açılarına çok müsait alanlar. Branşımız gereği bilgi alışverişine daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden belki de en aktif forumlar bizim braşın sitelerindedir.

Bir ara üye buluşmalarının konuşulduğunu bile hatırlıyorum. Aynı kentteki üyelerin buluşup tanışması, sitedeki tanışıklığın arkadaşlığa dönüştürülmesi falan... Birkaç yerde de buluşma gerçekleşti diye hatırlıyorum. Yani, birbirimizin yüzünü görmeden, karşılıklı oturup konuşmadan da güçlü bir samimiyet kurulabiliyor. Bunu yaşayarak gördük.

Sitedeki o eski yoğunluk azaldı ne yazık ki. Nedenini düşünmüşümdür. Birçok şey konuşuldu, tartışıldı. Kafalardaki soru işaretleri azaldı. Herhalde bundan. Yine de yapılacak çok şey olduğunu düşünürüm. Sitemizin adını taşıyan bir dilbilgisi kitabı mesela. Buradaki tartışmalardan bir seçki oluşturmak gibi. Yazmaya meraklı arkadaşlarımız var. Edebiyat ağırlıklı bir e-dergi çıkarabiliriz. Bunun gibi projeler işte. Hayal kurmak bedava.

Adetim olduğu üzere lafı uzattım. Evet, ben hâlâ buralardayım. Uzun zamandır göremediğimiz arkadaşlardan da bir "merhaba" bekliyoruz.

Bize bu ortamı sağlayan, sitemizin kurucuları Sinan ve Kenan hocama da çok çok teşekkürler.
...

(Bu arada, Ankeda'yı da göremedik. Ona epeydir özelden mesaj atıp halini hatırını da soramadım. Bana küsmüş müdür? Hak ettim yani! )
Ozan_35
Gönderilme Zamanı: 2015/6/1 0:57
Gönderen: İzmir
Gönderiler: 2435
Evet ya! merhum28 vardı bir zamanlar. Günün her saatinde sitede çevrimiçi olurdu. Akıllı telefonu icat eden kişiydi sanırım. 3G'nin adı bile yokken ortada, daha o yıllarda herkesten önce kullanıyordu kesin.

Muhalifliğin dibiydi. Beni bile sollar geçerdi yani! Gözünden hiçbir şey kaçmazdı. En küçük hatayı bulup buluşturur gözümüze sokardı. Biz de forum yöneticisi sıfatıyla ona sürekli cevap yetiştirirdik. Tek kişilik dev kadroydu kendisi. Herkese yetişir, kimseyi boş geçmezdi.

O zamanlar çok ateşli tartışmalar olurdu. Heyecan dorukta, reytingler tavan! Site sakinleri dizi gibi takip ederdi.

Sonra kayboldu gitti bu bizim merhum28. Epeydir yok.

Bana sorarsanız müfettiş olmuştur kesin. Millete kök söktürüyordur şimdi.
astagos
Gönderilme Zamanı: 2015/6/1 4:04
Gönderen: TÜRKİYE
Gönderiler: 1788
Nice on yıllara... Sitenin ilk günlerini hatırlıyorum. Siteyle ilk marş indirmek için tanışmıştım. Ve bu günlere geldik. Sağlık nedenlerinden ve yer değiştirmelerden dolayı aytoldı hocamın belirttiği gibi uzun bir süredir siteye düzenli girişte ve paylaşımlarda bulunamadım. Bu site benim için bir çoğunuzdan daha özel çünkü eşimle bu sitede tanıştım. Öğrencilerimizi mektup arkadaşı yapmıştık. İlk zamanlar eşimin üye ismini yanlış okuyup erkek öğretmen sanmıştım :)))
aytoldı
Gönderilme Zamanı: 2015/6/1 7:31
Gönderen: Mamak
Gönderiler: 2222
İyi dileklerini sunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

beyrek
Gönderilme Zamanı: 2015/6/1 15:49
Gönderen: ATEŞ-İ SUZAN
Gönderiler: 929
Sizin ilminizden yararlanmaya devam ediyorum hocam. Yazmasam da takip ediyorum.Nice on yıllara...
(1) 2 3 4 5 »
Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Ne Demiş Atalarımız?

Dosya Gönder

YARDIM (VİDEO)

Tiyatro-Skeç