Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni Hatırla

Şifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Google Tanıtımları

.::. Herokulalazim.com Sitemiz Kuruluşudur .::.

Türkçe Öğretmenleri Paylaşım Adresi Forum
   Genel Konular
     Satılık 30 Kitaplık Macera Tüneli Seti
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
semozm
Gönderilme Zamanı: 2013/10/21 10:06
Gönderen:
Gönderiler: 16
Re: Satılık 30 Kitaplık Macera Tüneli Seti
TÜM ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMA MERHABA

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE MACERA TÜNELİ SERİSİNİN SATIŞINI HEM KREDİ KARTLI HEM PEŞİN ŞEKİLDE GÜVENLİ OLARAK TESLİM ALABİLECEĞİNİZ BİR ORTAMDA sanalpazar.com ÜZERİNDEN SATIŞA ÇIKARMIŞ BULUNMAKTAYIZ. BU SİTEDEN RAHATÇA SATIN ALABİLECEKSİNİZ. YALNIZCA SATIN ALDIKTAN SONRA SATICIYA MESAJ BÖLÜMÜNDE HANGİ OKUL İÇİN İSTEDİĞİNİZİ BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. ÇÜNKÜ HER NE KADAR SATIŞA ÇIKMIŞ OLSA DA OKUL HARİCİ BİREYSEL GÖNDERİMİ YAPILMAYACAKTIR. SANAL PAZAR LİNKİ AŞAĞIDADIR.

http://www.sanalpazar.com/30-Kitaplik ... uneli-Serisi__isp12210734

Semih OZMAN

Tel 0541 673 4591
nurhat
Gönderilme Zamanı: 2013/10/22 19:17
Gönderen:
Gönderiler: 79
MERHABA BENDE BU SETİ UZUN ZAMANDAN BERİ ARAYANLARDANIM...TOPLAM KAÇ KİTAPTAN OLUŞUYOR KAÇ SAYFA KİTAPLAR...SIFIR ÜRÜN MÜ YENİ Mİ? ÇOK SORDUM DEĞİL Mİ FİYATI NEDİR FORUMDA İKİ AYRI FİYAT VAR 140 TL SİZİN FİYAT 110 KARGO ÜCRETİ 7.7 OLAN MI??NASIL İLETİŞİM KURABİLİRİZ KREDİ KARTI SEÇENEĞİ VAR MI???EEEEE İŞİN İÇİNDE ÖĞRENCİLER OLUNCA EN İYİSİ VE EN UYGUNU OLSUN DİYE UĞRAŞIYORUZ EN KISA ZAMANDA CEVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM..
ismlkls
Gönderilme Zamanı: 2013/10/22 20:00
Gönderen:
Gönderiler: 21
Nurhat Hocam bu başlık bana ait,
Takip eden arkadaşlar bilirler.
Ben uzun zamandır buradan 110 TL kitap bedeli + 7.75 kargo olmak üzere toplam 117.75 olarak PTT kargodan karşı ödemeli gönderiyorum, ödemeyi siz kapıda yapıyorsunuz.
Kitaplar sıfır ve set 30 kitaptan oluşuyor.

Benim açtığım başlığın altında satış yapmak ne kadar etik bunu Semih Hocaya sormak lazım. Sanalpazarda kullandığınız tüm kitapların olduğu fotoğraf da bana ait, sonuçta bu bir ticaretse bunun da bir etiği olmalı...
nurhat
Gönderilme Zamanı: 2013/10/22 21:03
Gönderen:
Gönderiler: 79
bana 2 set gönderirseniz çok sevinirim bir sorun çıkmaz değil mi setlerde sonuçta okula alınacak büyük sorumluluk...
semozm
Gönderilme Zamanı: 2013/10/23 15:37
Gönderen:
ismlkls öğretmenmisiniz bilmiyorum ama öncelikle şunu bilmelisinizki ben satıcı değilim. Ayrıca bu setleri çok uzun süredir bir tek ben tüm dağıtımcılardan toplayıp sadece okullara gönderiyorum. Bu setle ilgilenen bütün öğretmenler beni bilirler ve şu ana kadar sayamayacağımız kadar seriyi kimi zaman köy okullarına çeşitli indirimlerle bile gönderdim çünkü kar kazanmak derdinde değilim.

Benim sistemimde önce para sonra kargo vardır ve bu hiçbir zaman sorun olmamıştır öğretmenler için çünkü macera tünelinin satışı öğretmen arkadaşların birbirine duyurarak yaptığı bir iş ve karşılıklı güvene dayanır. Son zamanlarda sanalpazarda satış olmasının nedeni ise bir güven sorunu olduğu için değil, öğretmenlerden gelen yoğun talep üzerine kredikartına taksit seçeneği olması için. Ben bu setleri getirene kadar bir çok dağıtımcının fiyat arttırmalarına engel oluyorum. 3-4 dağıtımcı el değiştirerek en makul fiyata bana geliyor. Bu iş bireysel yapılsa bu güzelim seri birilerinin elinde heba olur. En kontrollü şekilde ve sadece okullara gidiyor.

Sizin elinizdeki birkaç setin fiyatı 110 olabilir: Ama bu setin değeri 140 TL'dir. kargo dahil. 127 TL'dir kargo hariç. Bu 3 senedir değişmeyen fiyattır böylece kalacak. Sizin resminizi kullanmak beni rahatsız etmiyor çünkü en hızlı şekilde sanalpazar a koymam gerekiyordu neticede bende bir öğretmenim ve vakitlarim sınırlı. İstesem hepsinin tek tek resimlerini çeker veya animasyon bile koyabilirim. Ticaret yapmıyorumki ben sizinle rekabet ediyim. Siz sonradan geldiniz ve satış yapıyorsunuz ben önceden beri varım ve tek derdim öğrencilere bu setin nasıl gideceği.
semozm
Gönderilme Zamanı: 2013/10/23 15:48
Gönderen:
nurhat hocam bu seri toplam 30 kitaptan oluşuyor ve 130 ile 145 sayfa civarı arasında değişiyor. Kitapların tamamı sıfır ve kendi orjinal kutusunda geliyor. Kitaplar yazı puntosu olarak biraz büyüktür ve okunaklıdır. İçi resimlidir ve resimler karakalemdir. Fiyatı 140 TL dir. Vereceğim hesap numarasına internet bankacılığınız varsa EFT yaparak veya PTT isme havale şeklinde ödeme yaptıktan sonra e-öail yada sms yoluyla adres bilgilerinizi girmeniz yeterli. Yurtiçi kargo aracılığıyla saat 13:00'a kadar yapılan ödemelerde 13:00'da, saat 16:00'a kadar yapılan ödemelerde saat 17:00'de kargolanır ve size yutiçi kargo sms göndererek kargo takip numarasını paylaşır. Eğer kredi kartıyla nakit veya taksitli almak istiyorsanız sanalpazar.com daki ilana bakabilirsiniz. Sanalpazar.com da siz kargoyu onayladıktan sonra ödeme yapıldığından sizin için daha güvenli olabilir.

Ayrıca ismlkls isimli üyenin satışıda elinde kaç set var bilmiyorum ama fiyat olarak şu an için daha uygun.
hknnn
Gönderilme Zamanı: 2016/10/14 19:34
Gönderen:
Gönderiler: 1
Arkadaşlar, bu seriyi uygun ve güvenilir şekilde nereden alabiliriz?
« 1 2 3 4 (5)
Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Ne Demiş Atalarımız?

Dosya Gönder

YARDIM (VİDEO)

Tiyatro-Skeç