Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Şifreniz mi Kayıp?

Şimdi Kayıt Ol!

Sitedekiler

17 kullanıcı çevrimiçi (12 kullanıcı Forum sayfasında)

Üyeler: 0
Ziyaretçiler: 17

devamı...

Reklam

100 Temel Eser Soru Bankası Çıktı

Türkçe Öğretmenleri Paylaşım Adresi Forum
   Özlük - Mevzuat
     müdür yardımcılığı mı öğretmenlik mi?
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
mskpz
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 20:33
Gönderen:
Gönderiler: 277
müdür yardımcılığı mı öğretmenlik mi?
Arkadaşlar müdür yardımcılığı sınavına girdim ve yüksek puan da bekliyorum; ama hala müdür yardımcılığına geçip geçmemeye karar veremedim.İkisinin de artısını ve eksisini paylaşırsak kararsız arkadaşlara yardımcı olacağını düşünüyorum.
nobran
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 20:40
Gönderen:
Gönderiler: 50
Re: müdür yardımcılığı mı öğretmenlik mi?
hocam bence öğretmenlik müdür yardımcılığına tercih edilebilir fakat bizim branşımız için değil:))çünkü kendimi mesleğe başladığımdan bu yana okulun hamalı gibi hissetmiş ve hep diğer branşlara imrenip çoğu kez Türkçeyi seçtiğim için pişman olmuşumdur.ben de cuma günü müdür yardımcılığına atandım.daha göreve başlamadım ama açıkçası pişman olacağımı düşünmüyorum.yani şimdilik:))haa şimdi sorsanız yöneticilere hepsi öğretmenlik gibisi var mı diye konuşur durur.ama hiçbirirnin de yöneticiliği bırakıp öğretmenliğe döndüğüne tanık olmadım zira onları orada zorla tutan yok:))yani benim düşüncem bu yönde bence değerlendirin..
dada
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 20:42
Gönderen: Arz-ı Alem
Gönderiler: 377
Bizler,Türkçe öğretmenleri okuldaki birçok angaryaya işin ehli sayıldığımız için zannederim müdür yardımcılığı çok fazla zorlamayacaktır.Mutlaka zorlukları olacaktır,yalnız mesleğim dışında her şeyi yaptığım için artık bu ikilemden kendi adıma kurtulmuş durumdayım.Ben de iyi bir puan bekliyorum ve beklediğim gibi gelirse arkama bakmayacağım gerçekten.
nobran
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 20:48
Gönderen:
Bizler,Türkçe öğretmenleri okuldaki birçok angaryaya işin ehli sayıldığımız için zannederim müdür yardımcılığı çok fazla zorlamayacaktır.Mutlaka zorlukları olacaktır,yalnız mesleğim dışında her şeyi yaptığım için artık bu ikilemden kendi adıma kurtulmuş durumdayım.Ben de iyi bir puan bekliyorum ve beklediğim gibi gelirse arkama bakmayağım gerçekten.

yürekten katılıyorum dada hocam:)))
dada
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 20:50
Gönderen: Arz-ı Alem
Gönderiler: 377
Ben de sizi tebrik ediyorum değerli hocam.Başarılar diliyorum yürekten...
nobran
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 20:53
Gönderen:
çok teşekkür ederim hocam,darısı başınıza inşallah:))
ONDERKO
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 21:01
Gönderen:
Gönderiler: 37
HOCAM ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN.MESLEĞİMİN 9.YILINDAYIM.BUNDAN ÖNCE 1 YIL MÜDÜR VEKİLİ VE 4 YIL MÜDÜR YRD. TOPLAM 5 YIL İDARECİLİCİK YAPTIM.TEMMUZDAN BERİ ÖĞRETMENLİĞİM TADINI ÇIKARIYORUM.AMA HİZMET ETMEK BAZILARI İÇİN ZEVKTİR YORULMAK VE BİŞEYLER YAPABİLMEK RAHATLATIR BAZILARINI DA.EĞER ÖĞRETMENLİKTEN DAHA FAZLA HİZMET ETMEK VE BAZI ŞEYLERE KARAR VEREN OLMAK İSTİYOSANIZ İDARECİ OLUN.YOK EŞİMLE VE SEVDİKLERİMLE MESUT BAHTİYAR YAŞAMAK İSTİYORUM DİYOSANIZ HİÇ BULAŞMAYIN.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN
tugi
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 21:19
Gönderen:
Gönderiler: 52
HOCAM ŞU ANKİ OKULUMDA 6 YILDIR ÇALIŞIYORUM. İDARECİLER ÇOK RAHAT. ÇAY KAHVE KEYİFLER YERİNDE. SINAV, SÖZLÜ, ÖĞRENCİ, DERS YOK. MEMLEKETTE OLSAM HEMEN GEÇERİM. HAFTA 18 SAAT EK DERS DERS SAYISI 0. EN RAHATI BEN İDARECİ OLMAK
ismailx
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 22:01
Gönderen:
Gönderiler: 199
Hocam müdür yardımcılığı mı bilmiyorum ama öğretmenlik değil.. Hele bu sene hiç değil..

----------------
Emniyeti sağlamak güvenlik güçlerinin görevidir. Okullarda öğretmenler yerine polisler nöbet tutmalı

AysunK
Gönderilme Zamanı: 03.10.2011 23:14
Gönderen:
Gönderiler: 1918
Bu konu daha evvel açılmıştı sanki...Sınavı kazanan arkadaşlara başarılar dilerim.Sınavı girmeyi hiç düşünmedim,yazın okulda durmak ve okulun her sıkıntısıyla uğraşmak zor.Her idareci bunu yapıyor mu? Tabi ki hayır,yapmayan her daim çayını içiyor,o kadar.Ama işini layıkıyla yapmayı prensip haline getirmiş insanlar için her işin güçlükleri var elbet.
Ha bir de şu açıdan düşünelim;öğretmenler sürekli sizi çekiştireceği için hiç günahınız kalmayacak,öte taraf için de iyi bir şey
(1) 2 »
Cevaplı | Önce yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Facebook Öğretmen Sayfamıza Katılın...

Dosya Gönder

YARDIM (VİDEO)

Eklenen Son 50 Dosya